Param İcra Kurulu’nda Yeni Atamalar Gerçekleşti

Fintek sektörünün lider markası Param, 2023 yılına yeni organizasyonel yapısı ve güçlenen yönetim kadrosuyla başlangıç yapıyor.

Param, Türkiye’de ve dünyada sürdürdüğü büyüme stratejisi doğrultusunda üst düzey atamalar gerçekleştirdi. 2023 yılı itibarıyla Murat Düzgün, “CHRO – Chief Human Resources Officer” görevine getirilirken; Feyza Dereli Fedar, “CMO – Chief Marketing Officer” olarak atandı. Cansu Müftüoğlu, “CFO – Chief Finance Officer” olurken, Taner Anlatıcı ise “CSIO – Chief Strategy and Investment Officer” görevini üstlendi. 2012 yılından bu yana farklı görevlerde Param’a katkı sağlayan Gamze Koçer, yeni dönemde kariyerine “CCSO – Chief Customer Success Officer” olarak devam edecek. Böylelikle Param, öncülük ettiği fintek sektörüne güçlü kadrosuyla yön vermeyi sürdürecek.

Param “CHRO – Chief Human Resources Officer”: Murat Düzgün

Murat Düzgün, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimini (MBA) tamamladı. Kariyerine 2000 yılında HSBC Bank İnsan Kaynakları ekibinde MT olarak başlayan Düzgün, 2012 yılına kadar Türkiye ve Londra’da çeşitli görevlerde bulunduktan sonra Performans ve Ücret Yönetiminden Sorumlu Departman Yöneticisi olarak çalıştı. Nisan 2012’de Odeabank kurucu yönetim ekibinde kariyerine devam eden Murat Düzgün, 10 yılı aşkın süreçte tüm İK fonksiyonlarından sorumlu İnsan Kaynakları Direktörü olarak çalışmalarını sürdürmekteydi.

Param “CMO – Chief Marketing Officer”: Feyza Dereli Fedar

Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu Feyza Dereli Fedar, çalışma hayatına PwC Türkiye’de başladı. Fedar, Tofaş ve Garanti Bankası’nda pazarlama alanında çeşitli görevler aldı. 2011’de GittiGidiyor’da CRM Müdürü olarak başladığı e-ticaret kariyerine 2012’de Dijital Pazarlama ve CRM Müdürü olarak devam eden Feyza Dereli Fedar, Ağustos 2015’ten itibaren GittiGidiyor’daki görevini Chief Marketing Officer (CMO) olarak sürdürmekteydi.

Param “CFO – Chief Finance Officer”: Cansu Müftüoğlu

Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu Cansu Müftüoğlu, çalışma hayatına PwC Türkiye’de başladı. Bağımsız Denetçi olarak başladığı kariyerine 2018 yılında aynı şirkette Yönetim Danışmanı olarak devam eden Cansu Müftüoğlu, Aralık 2020’den itibaren Anatolia Geneworks’de Chief Financial Officer (CFO) olarak çalışmaktaydı.

Param “CSIO – Chief Strategy and Investment Officer”: Taner Anlatıcı

Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra İtalya Bocconi Üniversitesi Uluslararası İşletme Bölümü’nde yüksek lisans programını tamamlayan Taner Anlatıcı, kariyerine Citibank’ta başladı. Uzun yıllar Citibank’ın yurt içi ve yurt dışındaki genel merkezlerinde, sonrasında Morhipo’da finans ve strateji alanlarında çalışan, 2019-2021 yılları arasında ise Hepsiburada’da Strateji Direktörlüğü yapan Anlatıcı, GittiGidiyor’da Chief Strategy and Operations Officer olarak görev yapmaktaydı.

Param “CCSO – Chief Customer Success Officer”: Gamze Koçer

Başkent Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra yine Başkent Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi üzerine yüksek lisans eğitimini tamamlayan Gamze Koçer, 2012’nin Aralık ayında Param’da göreve başladı. 10 yıllık süreçte birçok farklı birimde başarılı işlere imza atan Koçer; son olarak Param Group bünyesinde Proje Yönetimi ve Operasyon Birimi, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Ürün ve Süreç Yönetimi Birimlerinden sorumlu TURK Elektronik Para A.Ş. Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmekteydi.

SON GÖNDERİLER

Gelecek Vadeden Girişimler Kitabı Yayınlandı

Ahmet Sefa Bir ve Şerafettin Özsoy tarafından yazılan Gelecek...

Schneider Electric, Sosyal ve Çevresel Girişimleriyle Sürdürülebilirlik Etkisi Programında Başarıyla İlerliyor

Schneider Electric, Schneider Sürdürülebilirlik Etkisi programı kapsamında 2023 yılı...

UNDP, Türkiye’de deprem sonrası ekonomik toparlanmayı hızlandırmak için kadın girişimcilere yatırım yapıyor

UNDP, kadın girişimcilere yatırım yapıyor. Hibe desteği Kahramanmaraş ilinde...

Penta Teknoloji kârlılıkta üçüncü çeyrekte de hız kesmedi, ciroda rekor tazeledi 

Dünyanın önde gelen teknoloji markalarını Türkiye ile buluşturan Penta...
spot_img

BUNLARI KAÇIRMA

Schneider Electric, Sosyal ve Çevresel Girişimleriyle Sürdürülebilirlik Etkisi Programında Başarıyla İlerliyor

Schneider Electric, Schneider Sürdürülebilirlik Etkisi programı kapsamında 2023 yılı...

Kanser Tedavisinde Kullanılan İlk Tanı Kiti Teknopark İstanbul’da Geliştirildi

Teknopark İstanbul’un Kuluçka Merkezi Cube Incubation’da faaliyet gösteren Gene-IST,...

B4MAR Pazaryeri Sakarya’yı Lojistik Üssü Yapmayı Hedefliyor

İnternetten alışverişlerin her geçen gün arttığı günümüzde e-ticaret pazaryerlerine...

Startup Borsa’da yatırımcısını arayan ilk girişim: iyi yaşa

Girişimcileri ve yatırımcıları dijitalde buluşturarak ortaklık ve çıkışa taşınacak...

UNDP, Türkiye’de deprem sonrası ekonomik toparlanmayı hızlandırmak için kadın girişimcilere yatırım yapıyor

UNDP, kadın girişimcilere yatırım yapıyor. Hibe desteği Kahramanmaraş ilinde...