Dijital Köprü KOBİ’lere QNB Finansfaktoring ile finansman çözümleri sunmaya başladı

Dijital Köprü, platformda yer alan 10 farklı dijital çözüme her geçen gün yenisini eklemeye devam ediyor. KOBİ ve daha büyük ölçekli firmaların dijital dönüşümlerine öncülük eden platforma eklenen faktoring çözümüyle firmalar ihtiyaç duydukları finansman çözümüne QNB Finansfaktoring üzerinden ulaşabilecekler. Bu sayede firmalar, Dijital Köprü müşterilerine özel sunulan, işlem masrafı olmadan faturalı ve çekli alacaklarını vade beklemeden kolayca nakde çevirebilecekler.


Dijital Köprü Platformu üzerinden firmalar, QNB Finansfaktoring dijital uygulamasına yönlendiriliyor. Müşteriler çek üzerinde yer alan kare kodu okutarak, çek ve fatura fotoğrafları sisteme yükleyip hızlı ve kolay bir şekilde finansman başvurularını tamamlayabiliyorlar. Başvuru sonucu ise dakikalar içerisinde cep telefonuna SMS olarak iletiliyor.


Konu hakkında açıklamalarda bulunan QNB eFinans Genel Müdürü ve QNB Finansbank Grup Tüzel Dijital Bankacılık Başkanı Okay Yıldırım şunları söyledi; “Dijitalleşme ve dijital araçlar, KOBİ’lerin birçok geleneksel yönteme göre zamandan tasarruf ederek maliyetlerini düşürmelerine, işlerini daha kolay ve hızlı hale getirmelerine yardımcı oluyor. Biz de QNB Finansbank olarak, dünyada hızla yayılan platform bankacılığının Türkiye’deki öncüsü konumunda olan Dijital Köprü’yü yeni çözüm ve hizmetlerle zenginleştirmeye devam ediyoruz. Dijital Köprü ile, KOBİ ve daha büyük ölçekli firmalar şirketlerinin dijital dönüşümü için ihtiyaç duydukları çözümlere ücretsiz bir şekilde ulaşabiliyor ve birbiri ile entegre çalışan çözümler sayesinde tek yerden birçok süreçlerini yönetebiliyorlar. Bununla da kalmıyor, platformdan Kurumsal İnternet Şubesi’ne ulaşabiliyor ve “Ajandam” bölümü ile firmalarıyla ilgili önemli hatırlatmaları gözlemleyip ödemelerini gerçekleştirebiliyorlar. Şimdi de QNB Finansbank iştiraki QNB Finansfaktoring iş birliğiyle platforma dahil ettiğimiz faktoring çözümü sayesinde KOBİ ve daha büyük ölçekli firmalar, platform üzerinden finansman ihtiyaçlarını karşılayabilmeye başladılar.


Dijitalleşme odaklı düşünen ve bu konuda çok fazla yatırım yapan bir banka olarak, önceliğimiz müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak. Platformumuzda sunduğumuz ücretsiz paketler ve çok daha fazlası ile dijitalleşerek işlerini hızlandırmak ve kolaylaştırmak isteyen tüm KOBİ’lerin yanlarında olmaya devam edeceğiz. Dijitalleşme alanındaki teknolojiler gelişmeye devam ettikçe, KOBİ’lerin globalleşen ticari hayatta rekabet edebilmeleri ve işlerini devam ettirebilmeleri için bu sürece dahil olmaları çok önemli. İşte bu noktada devreye Dijital Köprü giriyor ve KOBİ’lerin sorunsuzca bu dönüşümü gerçekleştirmelerini sağlıyor.”


Faktoring hizmetini işlem masrafı olmadan hemen kullanmak isteyenler, Dijital Köprü’ye başvurarak platform içinden hızlıca kullanmaya başlayabilirler. Üstelik QNB Finansbank müşterileri Dijital Köprü Platformu’na mevcut müşteri bilgileri ve Finans Şifreleriyle hızlıca giriş yaparak, faktoring hizmetini hemen kullanmaya başlayabilirler.
Yaşayan bir platform olan Dijital Köprü Platformu, şirketlere sunduğu e-Dönüşüm Hizmetleri, Çoklu Banka Hesap Yönetimi, e-Ticaret Pazaryeri Yönetimi, e-Ticaret Altyapısı, Ön Muhasebe Programı, Alternatif Finansman Çözümü, İnsan Kaynakları Yönetimi, Uluslararası Lojistik Yönetimi, ChatBot Uygulaması, Mutabakat İşlemleri ve Faktoring çözümünden oluşan 11 farklı fintech çözümüne ikinci yarı yıl itibariyle yenilerini eklemeye devam edecek.

SON GÖNDERİLER

Gelecek Vadeden Girişimler Kitabı Yayınlandı

Ahmet Sefa Bir ve Şerafettin Özsoy tarafından yazılan Gelecek...

Schneider Electric, Sosyal ve Çevresel Girişimleriyle Sürdürülebilirlik Etkisi Programında Başarıyla İlerliyor

Schneider Electric, Schneider Sürdürülebilirlik Etkisi programı kapsamında 2023 yılı...

UNDP, Türkiye’de deprem sonrası ekonomik toparlanmayı hızlandırmak için kadın girişimcilere yatırım yapıyor

UNDP, kadın girişimcilere yatırım yapıyor. Hibe desteği Kahramanmaraş ilinde...

Penta Teknoloji kârlılıkta üçüncü çeyrekte de hız kesmedi, ciroda rekor tazeledi 

Dünyanın önde gelen teknoloji markalarını Türkiye ile buluşturan Penta...
spot_img

BUNLARI KAÇIRMA

Schneider Electric, Sosyal ve Çevresel Girişimleriyle Sürdürülebilirlik Etkisi Programında Başarıyla İlerliyor

Schneider Electric, Schneider Sürdürülebilirlik Etkisi programı kapsamında 2023 yılı...

Kanser Tedavisinde Kullanılan İlk Tanı Kiti Teknopark İstanbul’da Geliştirildi

Teknopark İstanbul’un Kuluçka Merkezi Cube Incubation’da faaliyet gösteren Gene-IST,...

Startup Borsa’da yatırımcısını arayan ilk girişim: iyi yaşa

Girişimcileri ve yatırımcıları dijitalde buluşturarak ortaklık ve çıkışa taşınacak...

B4MAR Pazaryeri Sakarya’yı Lojistik Üssü Yapmayı Hedefliyor

İnternetten alışverişlerin her geçen gün arttığı günümüzde e-ticaret pazaryerlerine...

Gelecek Vaat Eden Startup’lar 2022 Yarışması

Girişimup tarafından gerçekleştirilen ‘’Gelecek Vaat Eden Startup’lar 2022 ‘’...