Zurich Sigorta, Sigortanın geleceğine yön verecek girişimcileri arıyor

0
24

Zurich Sigorta, sigorta sektörünün ihtiyaçlarına çözüm geliştirecek ve sektörün geleceğine yön verecek girişimcileri, 3. Zurich İnovasyon Şampiyonası’na Türkiye adına katılmaya davet ediyor.


Dijitalleşme alanında dünya çapında sigorta sektörüne öncülük eden Zurich Sigorta Grubu, 3. Zurich İnovasyon Şampiyonası ile, sadelik, sürdürülebilirlik ve risk yönetimi alanlarında sigortanın geleceğini şekillendirecek girişimcileri arıyor. Ayrıca Zurich Sigorta Grubu, bu üç alanın dışında, daha parlak bir gelecek yaratacağına inanan tüm start-up’ları da yarışmaya başvurmaya davet ediyor.


Zurich İnovasyon Şampiyonası’nın 1. turunda yapılacak değerlendirmenin ardından en fazla 5 start-up Türkiye adına sonraki tura katılmaya hak kazanacak. Şampiyonanın 2. turunda tüm adaylar arasından 12 girişimci, kendilerini kanıtlamak ve büyüme planlarını Zurich Sigorta Grubu ile birlikte geliştirmek için 100.000 USD’a kadar finansal destek alabilecek. Ayrıca Zurich Sigorta Grubu’nun sponsorluğunda 3 aylık hızlandırıcı (accelerator) programına katılma şansına sahip olacak.


Zurich Sigorta, sigorta sektörünün geleceğine yön verebileceğini düşünen tüm girişimcileri, 23 Aralık 2021 tarihine kadar başvurularını yapmaya ve Zurich İnovasyon Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil etmeye davet ediyor.


Son başvuru tarihi 23 Aralık 2021
Detaylı bilgi ve başvuru için : https://www.zurichsigorta.com.tr/haberler/zurich-sigorta-sigorta-sektorunun-gelecegine-yon-verecek-girisimcileri-ariyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here