Ana SayfaUncategorized"Akümgelsin": İnci Akü'den Akü Sorunlarına Karşı Hızlı Çözüm

“Akümgelsin”: İnci Akü’den Akü Sorunlarına Karşı Hızlı Çözüm

İnci Akü’nün müşteri odaklı hizmet anlayışı ile hayata geçen ve Türkiye’nin neresinde olursa olsun sürücülerin bulundukları noktadan akülerini bir telefon yardımıyla satın almalarına imkan tanıyan yerinde akü hizmeti Akümgelsin, beklenmedik durumlara karşı çözüm sağlamaya devam ediyor. Soğuk havaların kendini hissettirmesiyle doğabilecek akü sorunlarında veya yolculuk esnasında meydana gelebilecek akü arızalarında sürücüler, 444 5 258 (AKÜ) numaralı hat üzerinden güvenilir IVR ödeme yöntemiyle akülerini satın alma, yerinde montaj yaptırabilme ve izole bir hizmet alma şansına sahip oluyor.

Binek ve hafif ticari araçların akülerini yerinde değiştirerek araçları İnci Akü teknolojisiyle buluşturan Akümgelsin, akü sektöründe bir ilk olma özelliği taşıyor. Akümgelsin’in yeni nesil bir hizmet olduğunun altını çizen İnci GS Yuasa İcra Kurulu Direktörü Cihan Elbirlik, “Akümgelsin, hem kişiye özel bir hizmet sunması hem de sektörün geleneksel alışkanlıklarının ötesine geçmesi sebebiyle bizim için çok değerli bir iş kolu. Müşterilerimizin gözünden bakarak yolculukları sırasında ihtiyaçları olabilecek hizmetleri, İnci Akü teknolojisi, deneyimi ve güveniyle sunmaya devam ediyoruz. Onların yolculuk deneyimine ortak olmak üzere geliştirdiğimiz bu yenilikçi uygulamamızın, hayata geçtiği tarihten itibaren aldığı olumlu yansımalardan oldukça memnunuz. Teknolojik donanımıyla uzun vadeli ve kaliteli ürünler tasarlayan ve bu ürünlerin kullanım sahasına yönelik müşteri iç görüleriyle hizmetler geliştiren bir şirket olarak Akümgelsin’i Türkiye’nin en çok tercih edilen akü perakendecisine dönüştürme hedefimizde hızla ilerliyoruz.” açıklamalarında bulundu.

Akümgelsin’in 444 5 258 numaralı hattını arayan sürücüler, araç bilgilerini ve lokasyonlarını uzman ekibe aktarıp doğru ürünü telefondan satın alabiliyor, aracın bulunduğu yere en yakın İnci Akü yetkili servisi ise hızlıca aküyü ulaştırarak yerinde montajını gerçekleştiriyor. Sürücüler yerinde akü montaj seçeneğiyle pandemi döneminde izole bir hizmet alma ve hızlı bir şekilde yolculuklarına devam etme şansı yakalıyor.