Home Uncategorized Anadolu Hayat Emeklilik’in “Gamesurance” Hackathon Etkinliğine Başvurular Başladı

Anadolu Hayat Emeklilik’in “Gamesurance” Hackathon Etkinliğine Başvurular Başladı

0
10

Anadolu Hayat Emeklilik’in, bu yıl ilk kez düzenlediği ödüllü “Gamesurance” Hackathon etkinliği başladı. Başvurular 30 Haziran’a kadar devam edecek. Dijital projeler geliştirmekten keyif alan üniversite öğrencileri, çalışanları ve inovatif fikirlere sahip tüm yazılımcı ve tasarımcı gençlerin başvurabileceği etkinlik 9-11 Temmuz’da online olarak düzenlenecek. “Gamesurance” Hackathon ile yenilikçi projeleri ödüllendirmeye hazırlanan Anadolu Hayat Emeklilik, yarışmanın sonucunda; birinciye 20 bin TL, ikinciye 15 bin TL, üçüncüye ise 10 bin TL olmak üzere toplam 45 bin TL para ödülü verecek.

Anadolu Hayat Emeklilik, dijital hizmet kanalları AHE Online ve AHE Mobil’in daha çok tercih edilmesini sağlamak amacıyla, bu yıl ilk kez “Gamesurance” Hackathon etkinliği düzenliyor. Yarışmaya oyunlaştırma içerikli fikirler üretecek genç yetenekleri davet eden etkinliğe başvurular başladı.

30 Haziran tarihine kadar devam edecek başvurular neticesinde yenilikçi projeleri ödüllendirmeye hazırlanan Anadolu Hayat Emeklilik, yarışmanın sonucunda; birinciye 20 bin TL, ikinciye 15 bin TL, üçüncüye ise 10 bin TL olmak üzere toplam 45 bin TL para ödülü verecek.

9- 11 Temmuz tarihleri arasında online olarak düzenlenecek “Gamesurance” Hackathon etkinliğine; dijital projeler geliştirmekten keyif alan üniversite öğrencileri ve inovatif fikirlere sahip yazılımcı ve tasarımcı gençler katılabilecek.

Hackathon’a katılacak takımlardan, müşteri memnuniyetini sağlayacak ve online kanallardan işlem yapılmasını teşvik edecek “oyunlaştırma” içeren bir uygulama geliştirmeleri istenecek. Gençlerin fikirlerini önemseyen Anadolu Hayat Emeklilik, bu sayede yetenekli gençleri gözlemleyerek önümüzdeki dönemde iş ve staj fırsatlarından yararlandırmayı da hedefliyor.

Anadolu Hayat Emeklilik ’in Gamesurance Hackathon jürisinde ise şu isimler yer alıyor: Anadolu Hayat Emeklilik Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tayfun Ceyhun, Anadolu Hayat Emeklilik Pazarlama Müdürü Didem Makaskesen, Anadolu Hayat Emeklilik Dijital Kanallar Yazılım Yöneticisi Burak Ergüven, Brand New Game Chief Gamification Officer Fırat İçmeli, Microsoft-Müşteri Deneyimi Genel Müdür Yardımcısı Cavit Yantaç.

Yarışmaya başvurmak isteyenler Coderspace.io/etkinlikler adresini ziyaret edebilirler.

Anadolu Hayat Emeklilik Hakkında:

Bireysel emeklilik ve hayat sigortaları alanlarında hizmet sunan Anadolu Hayat Emeklilik, 1990 yılında “Türkiye’nin ilk hayat sigortası şirketi” olarak kuruldu. Halka açık ilk emeklilik şirketi olan Anadolu Hayat Emeklilik; hayat sigortaları, bireysel emeklilik ve otomatik katılım toplamında özel emeklilik şirketleri arasında en büyük fon yaratan şirket olma özelliğini taşıyor. Bireysel emeklilik ile otomatik katılım kapsamında sayısı 2 milyona yaklaşan katılımcıya hizmet veren Anadolu Hayat Emeklilik, fon büyüklüğü kategorisinde özel emeklilik şirketleri arasında lider konumunda. Genel Müdürlüğü İstanbul’da bulunan şirketin; İstanbul’da 3, Ankara’da 2, Adana, Bursa, İzmir, Antalya, Kocaeli, Trabzon ve Diyarbakır’da birer olmak üzere toplam 12 Bölge Satış Müdürlüğü, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde ise şubesi bulunuyor. Anadolu Hayat Emeklilik, yaklaşık 500’ü satış ekibi olmak üzere 1.050’ye yakın çalışanı, 276 özel acentesi ve 1.209 Türkiye İş Bankası şubesi aracılığıyla hizmet sunuyor.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here