Softtech’te üst düzey atama: Gülben Gündüz Softtech’in İK Direktörü oldu

0
11

Türkiye’nin öncü teknoloji şirketlerinden Softtech, insan kaynakları kadrosunu yeni isimlerle güçlendirmeye devam ediyor. Uzun yıllar finans ve e-ticaret gibi farklı sektörlerin insan kaynakları birimlerinde farklı pozisyonlarda görev alan Gülben Gündüz, Softtech’in İnsan Kaynakları Direktörü oldu.

Türkiye’nin öncü teknoloji şirketlerinden Softtech’te üst düzey bir atama gerçekleşti. İstanbul, Ankara ve Kıbrıs’ta yer alan ofisleri; San Francisco ve Şanghay’da yer alan teknoloji iştirakleri ve Almanya’daki fintech kuruluşu ile 10 farklı lokasyonda; farklı iş alanlarına yönelik deneyime, teknolojik alt yapıya ve kendi alanlarında yetkin 1500’den fazla profesyonel kadroya sahip Softtech’in yeni İnsan Kaynakları Direktörlüğüne Gülben Gündüz atandı.  

Gülben Gündüz kimdir?

Marmara Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’nden 1998 yılında mezun olan Gündüz, kariyer hayatına finans sektörüyle başladı. HSBC ve INGBank’ta İnsan Kaynakları birimlerinde görev alan Gündüz, sonrasında e-ticaret sektörüne geçiş yaparak; Mynet, ÇiçekSepeti ve Hürriyet Emlak’ta İnsan Kaynakları Direktörlüğü yaptı. Gündüz Softtech’teki, yeni görevinde Yetenek ve Kariyer Yönetimi, Ücretlendirme ve Çalışan İlişkileri ve Softtech Akademi fonksiyonlarından sorumlu olacak.

Softtech Hakkında:

İş Bankası’nın teknoloji iştiraki Softtech, 2006 yılından bu yana Türkiye ve Kıbrıs’ta 1500’den fazla çalışanıyla Türkiye’nin öncü teknoloji şirketlerinden biridir. San Francisco (Maxitech) ve Şanghay’da (Softtech China) yer alan iştirakleri ile dünyadaki teknoloji trendlerini yerinde takip ederek, bankacılık ve finans sektöründeki tecrübelerini, farklı alanlarda faaliyet gösteren iş ortaklarını dijitalleştirerek müşteri odaklı çözümler geliştirmektedir. Almanya’daki fintech iştiraki (Maxi Digital) ile de Avrupa pazarındaki finans teknolojileri üzerine çalışmakta ve bu pazara teknoloji ihraç etmektedir. Softtech, iş ortaklarına çözüm sunmanın yanı sıra, inovasyon ve kurum içi girişimciliği de ana stratejisine koyarak, müşterilerine ihtiyaçlarının ötesinde yaratıcı, sürdürülebilir ve inovatif çözümler sunmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here