Amazon.com.tr’de ‘Gaming Store’ Açıldı

0
55
Amazon

Amazon.com.tr bugün yaptığı açıklamayla Amazon Gaming Store’un açıldığını duyurdu. Oyun ve eğlenceye dair birçok ürünü tek çatı altında toplayan kategori, güçlü dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar, kulaklıklar, mekanik klavyeler, monitörler ve bilgisayar/konsol bileşenleri de dâhil, oyun deneyimini geliştirmek için ihtiyaç duyulabilecek tüm ürün ve aksesuarları, tek çatı altında Amazon.com.tr müşterilerinin beğenisine sunuyor.

“Oyun oynamanın basit bir aktiviteden daha fazlası olduğuna inanıyoruz”

Amazon.com.tr Ülke Genel Müdürü Richard Marriott, “Oyun sektörü, son birkaç yılda büyük gelişim gösteren bir alan ve oyunlar Türkiye’de de oldukça ilgi görüyor. Amazon olarak, oyun oynamanın basit bir aktiviteden daha fazlası olduğuna inanıyoruz. Oyun oynamak çok daha geniş kapsamlı bir deneyim ve Prime Gaming ile Prime müşterilerimize halihazırda harika avantajlar sunuyoruz. Yeni açtığımız Amazon Gaming Store’la oyuna dair tüm ürünleri tek çatı altında toplayarak müşterilerimizin oyun deneyimlerini geliştirmelerine yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Yüzlerce oyuncu ürününe kolayca göz atabilecekleri ve kendi oyun kurulumları için ilham alabilecekleri kategorimizde rahat bir oyuncu koltuğu, mekanik bir klavye, daha hızlı bir GPU, ambiyansı geliştirecek akıllı aydınlatmalar ve hatta Twitch’te yayın yapmaya başlamalarına yardımcı olacak bir profesyonel mikrofona kadar geniş bir seçkiden ürünler sunuyoruz. Müşterilerimiz Amazon.com.tr’de alışveriş yapmanın kolaylığı ve rahatlığını deneyimlemeye devam ederken, halihazırda geniş olan ürün yelpazemizi daha da genişletmeye devam edeceğiz,” dedi.

Detaylı bilgi için: www.amazon.com.tr/gaming

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here