Borda Teknoloji ve Texi’den Yeni Girişim: BordaTex

0
16
BordaText

Texi, sağlık sektöründe dijital izlenebilirliği geliştirmek adına sağlıkta IoT alanında Türkiye’nin lider öncüsü Borda ile birlikte BordaTex adında yeni bir şirket kuruyor. Texi ve Borda, İskandinav bölgesinde sağlık hizmetlerini hem daha güvenli hem de daha verimli hale getirmeyi hedefliyor.

“Hem hastane yöneticileri, hem sağlık çalışanları hem de hastalar tarafından takdir edilecek”

Borda CEO’su Akın Altunbaş, IoT çözümlerinin sağlık hizmetlerinde operasyonel farkındalığı artırmada çok önemli bir rol oynadığını söylüyor. Altunbaş, “Burada Borda’nın ve Texi’nin ürünlerinin birbirini çok iyi tamamladığını görüyoruz. Birlikte, tüm işletmenin izlenebilirlik ve bilgi ihtiyaçlarını karşılayan eksiksiz bir çözüm sunabiliriz. Hem hastane yöneticileri, hem sağlık çalışanları hem de hastalar tarafından takdir edileceğine inanıyorum.” ifadelerini kullandı.

BordaTex, artan operasyonel farkındalık ve içgörü ile sağlık hizmetleri operasyonları sağlayan eksiksiz bir dijital izlenebilirlik çözümleri portföyü sunmaktadır. BordaTex ile sağlık operasyonları, birkaç tedarikçiden birkaç hizmet almak yerine, aynı platformdan kontrol edilen birkaç gelişmiş hizmete erişim sağlıyor. Bu, tüm kaynaklara genel bir bakış elde etmeyi kolaylaştırarak personelin yönetimini basitleştirmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here