Leo AR, 3 Milyon Dolar Yatırım Aldı

0
25
Leo_AR

Dana Loberg ve Şahin Boydaş tarafından 2017 yılında San Francisco’da kurulan, videoları eğlenceli hale getiren arttırılmış gerçek girişimi Leo AR, 3 milyon dolar yatırım aldı.

3 milyon dolarlık finansman turu, Leo AR’ın Ios ve Android’deki uygulamalarını ilerletmeye ve geliştirmeye yardımcı olacak ve 3D sanatçılar ve tasarımcıların kendi tasarladıkları 3D nesnelerini mobil cihazlarda sergileyebilecekleri ve bunları ilk kez doğrudan tüketicilere satabilecekleri yeni bir pazarı içerecek.

Uygulama, tüketicilere çalışmalarını satmak ve ulaştırmak için pazaryeri olarak genişletiliyor

Tasarımcılar ve sanatçıların, 3D tasarımlarını ve çalışmalarını mobil ortamda sergilemek için yeni bir yönteme ihtiyaç duyması ile birlikte platform, tasarımcıların ilk kez 3D çalışmalarını mobil cihazlarda görmelerine yardımcı olacak. Uygulama, tasarımcıların küresel olarak tüketicilere çalışmalarını satmak ve ulaştırmak için doğrudan erişime sahip olacakları bir pazaryeri olarak genişletiliyor. Uygulama tüketicilerin sevdikleri sanatçıları destekleyebileceği ve 3D çalışmalarına sahip olabileceği bir ortam sunarken, aynı zamanda sanatçıların tüm dünyada yeni müşterilere ve mobil tüketicilere doğrudan ulaşabilmesine olanak tanıyacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here