Citi Türkiye Fintech Challenge Başvuruları Başladı

0
21

Dijitalleşen dünyada banka–fintech iş birlikleri, müşteri deneyimini geliştirecek ve verimliliği artıracak gelişmelerle beraber heyecan verici fırsatlara olanak sağlıyor. Dijitalleşme, Citibank Türkiye’nin öncelikleri arasında yer alıyor ve Citibank’ın fintech’ler ile yapacağı iş birlikleri bu yolculukta önemli bir rol oynuyor.

Bu doğrultuda, Citibank Türkiye Global İşlem Bankacılığı tarafından Citi Türkiye Fintech Challenge yarışması düzenleniyor. Start-up seviyesinden kurumsal firmalara kadar tüm fintech’lerin katılabileceği yarışmada yarışmacılar aşağıda belirtilen kategorilerdeki inovatif çözümlerini ve muhtemel iş birliği olanaklarını paylaşma fırsatı bulacaklar.

  • Kart ile güvenli ödeme
  • Kart/ödeme aracı kuruluşu ile tedarikçi ödemeleri
  • C2B akışlar için kredi kartı ile tahsilat
  • Dijital ödemeler ve tahsilatlar

Başvurularınızı takiben yapılacak aramalar, online görüşmeler ve inceleme süreçleriyle yarışmacılar değerlendirilecek. Bu değerlendirme sonucunda belirlenen fintech’ler Citibank Türkiye ile final aşaması için hazırlık yapma ve dizayn ettikleri çözümleri 14 Nisan 2021’de gerçekleşecek olan etkinlikte jüriye sunma fırsatı bulacaklar.

Son başvuru tarihi 12 Mart Cuma olan etkinlik için, başvuru ve sunumların İngilizce olarak hazırlanması gerekiyor. Etkinliğe kayıt olmak için buraya tıklayabilir, herhangi bir sorunuz olması durumunda turkeyfintechchallenge@citi.com adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here