Apsiyon’un ilk reklam filmi yayında

0
14

Odağına insanı alan çalışmalarla apartman ve site yönetimini dijitalleştiren Apsiyon’un ilk reklam filmi yayınlandı. Apsiyon’un her zaman yöneticilerin yanında olduğu vurgusunun yapıldığı reklam filmi, toplu yaşam alanlarındaki yönetim süreçlerinde Apsiyon’un uçtan uca verdiği hizmetler anlatıyor.

Kurulduğu günden bu yana istikrarlı bir büyüme yakalayan ve son iki yıldır Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilk 100 şirketinden biri olan Apsiyon, apartman ve site yöneticilerinin her zaman yanında olduğunu ilk reklam filmi ile izleyicilere anlatıyor.

Tek mekanda çekilen reklam filmi; aidat tahsilat takibinden sayaç okumaya, iş takibinden mobil uygulamaya, bakım-onarım ve stok takibinden muhasebe & finans işlemlerine kadar tüm süreçlerin uçtan uca nasıl yönetildiğini anlatıyor. Alper Üstündağ’ın anlatıcı olduğu reklam filminde, tüm süreçler teknolojiyle sorunsuz bir şekilde yönetilirken, site yöneticisini canlandıran usta oyuncu Somer Karvan’ın yaşadığı güven ve huzur gözlerinden okunuyor. Televizyon kanallarında yayınlanacak olan reklam filmi, tek bir yöneticinin toplu yaşam alanlarında Apsiyon ile neler yapabileceğini anlatıyor.

Dijital, sosyal medya, outdoor, TV, radyo ve offline mecralarda yer alan iletişim çalışmaları Pure New Media imzası taşıyor.

Reklam filmlerini aşağıdaki linklerden izleyebilirsiniz.

Künye

Reklamveren:  Apsiyon
Reklamveren Ekibi:  Ersin Kazanç, İpek Altay Baysal, Ceren Işıklı, Lamia Baki, Şevval Sürmeli
Reklam Ajansı:  Pure New Media
Yaratıcı Ekip Liderleri:  Uğur Çakır
Yaratıcı Ekip:  Hazar Uyar, Salih Can Akalın, Konuralp Aslan, Sanem Karadayı, Kerim Orhan, Ferhat Eraslan
Marka Ekibi:  Ceyda Şimşek, Deniz Arslan
Strateji Ekibi:  Ecem Naz Kaya
Yapım Şirketi:  Astronot Film
Yapımcı:  Rıza Alkuzey
Yönetmen:  Barış Kaya
Müzik:  25m2
Post Prodüksiyon: Sinefekt

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here