DinamikCRM Bulut Yazılımı, 7 Farklı Dil Seçeneğiyle Yurt Dışında Büyümeyi Hedefliyor

0
67

İstanbul merkezli bir girişim olan DinamikCRM bulut yazılımı, bulut sistemlerini kullanarak işletmelere sayısız çözümler sunan özel bir yazılım. DinamikCRM, İşletmelerin iş yönetimine yardımcı olmak amacıyla işletmelere müşteri ilişkileri yönetimi adına profesyonel bir platform sağlıyor. DinamikCRM, küçük ve orta ölçekli işletmelerin dijital ortamda iş yönetimi sırasında ihtiyaç duydukları pek çok özelliği bir arada sunuyor. Bu sayede işletmelerin tüm operasyonel süreçleri tek bir noktadan profesyonel bir şekilde yönetilebiliyor. İşletmeler bu sayede hem maliyet avantajı hem de zaman tasarrufu sağlıyor.

DinamikCRM 2017 yılında kurularak 2018 yılında işletmelerin hizmetine sunuldu. 2020 yılına gelindiğinde farklı dil seçenekleriyle yurt dışı pazarlara açılmış durumda. DinamikCRM’nin yurt dışında dikkat çeken en önemli özellikleri; sahip olduğu çok sayıda dil seçeneği ve operasyonel süreçlerin her aşamasını takip etmeye imkan tanıyan geniş kapsamlı modülleri olmakta. DinamikCRM;

  • İngilizce,
  • İspanyolca,
  • Almanca,
  • Arapça,
  • Azerice,
  • Özbekçe,
  • Türkçe dil seçenekleriyle dünya çapında bir müşteri ilişkileri yönetimi platformu sağlıyor.

2020 yılında yurt dışı pazara açılan DinamikCRM, ilk satışını da Özbekistan ve Gürcistan’a başarı ile gerçekleştirmiş durumda. Sektörün deneyimli ismi ve aynı zamanda DinamikCRM’nin kurucusu olan Yahya Ekinci, yurt dışı pazarında daha çok başarı elde edeceklerine inandıklarının, çünkü sundukları yazılımın her sektörde faaliyet gösteren işletmelere farklı bir yönetim anlayışı tanıdığının altını çiziyor.

DinamikCRM Bulut Yazılımı Sunduğu İmkanlarla İşletmelere Kolaylık Sağlıyor

Günümüzde iş süreçlerinin dijital ortamlara aktarıldığı görülmekte. Verilerin güvenli bir şekilde depolanması ve ihtiyaç duyulduğunda verilere ulaşılması hayati bir öneme sahip. Bulut teknolojilerini çoklu dil desteğiyle birlikte kullanabilen DinamikCRM bulut yazılımı, bu sayede tüm işletmeler için zaman ve mekan sınırını ortadan kaldırıyor. İnternetin olduğu her yerde işletmeler, DinamikCRM platformu üzerinden kendi verilerine anında ulaşabiliyor. Ayrıca DinamikCRM’ye akıllı telefonlarla erişmek de sunulan diğer bir kolay olarak dikkat çekiyor. Android ve Ios işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarla işletmeler, müşteri ilişkileri yönetimi sağlayabiliyor. DinamikCRM mobil uygulamasına App Store ve Google Play Store üzerinden ulaşılabilmekte.

DinamikCRM Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcilerinin Verimliliğini Artırıyor

DinamikCRM; günümüz bilgi teknolojileri, çağrı merkezi, operasyon ve süreç yönetimi alanlarında profesyonel bir ekip tarafından idare ediliyor. Önceki dönemlerde çok sıkıntılı ve içinden çıkılamaz olan Çağrı Merkezi kurulum süreçleri DinamikCRM sayesinde birkaç saatte kullanıma hazır hale geliyor. Ayrıca Çağrı Merkezi kullanımı da tek bir ekran üzerinden kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor.


DinamikCRM bulut yazılımı ile sunulan Çağrı Merkezi hizmeti, müşteri temsilcilerinin ihtiyaç duydukları ‘Çağrı Konuşma Script’lerinden, ‘Çağrı Tarihçesi’ne kadar birçok önemli özelliği barındırmakta. DinamikCRM’nin sunduğu Çağrı Merkezi uygulaması sayesinde müşteri temsilcilerinin kağıt kalem kullanma ihtiyacı ortadan kalkıyor. Ayrıca müşteri temsilcilerine süreç idaresi sırasında farklı ekranlar kullanmak yerine tek bir ekran üzerinden tüm işlemleri yapabilme olanağı sağlanıyor.


DinamikCRM Bulut Yazılımı Pek Çok İşleme Entegre Halde Çalışıyor
DinamikCRM tek bir ekran üzerinden; Sanal Santral, Sms, E-Posta, Müşteri Destek Sistemleri, Chat ve Ödeme Sistemi gibi entegrasyon destekleri sayesinde ihtiyaç duyulan diğer hizmetlerle kolayca entegre oluyor. işletmelerin müşteri veritabanı oluşturarak, teklif ve satışlarını sisteme girmelerine imkan tanıyor ve bu sayede tüm satışların tahsilatına kadar geçen süreci online yönetmelerine, sonuçları da profesyonel bir şekilde raporlamalarına yardımcı oluyor.

Bir işletmenin tüm süreçleri tek bir ekrandan yapabilmesinin pek çok avantajı bulunuyor. Bir işletmenin tek ekran kullanarak işletme süreçlerini yönetmesi işyerinde; yükselen verimlilik, müşteri memnuniyeti ve çalışan motivasyonunun artmasına katkı sunuyor. Ayrıca işletmeler tarafından daha kolay ve doğru raporlama, yardım masası maliyetlerinde azalma, birden çok şifre ile başa çıkma ve B2B işbirliğini güçlendirme avantajları da elde ediliyor.


Dünya’ya Açılan DinamikCRM’nin Kuruluş Hikayesi Dikkat Çekiyor

İstanbul merkezli bir girişim olan DinamikCRM, 2017 yılının Kasım ayında ilk prototipini geliştirip, 2018 Mart ayında yayına girerek Temmuz ayında ilk satışını gerçekleştirdi. DinamikCRM’nin başında sektörün deneyimli isimlerinden Yahya Ekincibulunuyor ve DinamikCRM bulut yazılımı günümüz itibarıyla 2.000′i aşkın kullanıcıya ulaşmış durumda.

Kurucu ekibin 20 yılı aşkın; Teknoloji, Müşteri ve Çağrı Merkezi Yönetimi deneyimleri mevcut. Kobilerin yeni müşteri kazanımı, mevcut müşterilerini elde tutma ve kurumsal hafıza eksikliği gibi temel problemlerine çözüm arayan DinamikCRM, bu problemleri; online varlık servisleri, dinamik form yönetimi, hatırlatma servisleri, talep yönetimi, kişi ve iletişim yönetimi araçları ile ortadan kaldırmayı hedefliyor.


Şu an için 550’nin üzerinde ücretli kullanıcıya sahip olan DinamikCRM, Müşteri ve İletişim Yönetimi, Online Tahsilat Entegrasyonları, Sipariş Yönetimi, Çağrı Merkezi Yönetimi, Çalışan Yönetimi, Ön Muhasebe ve Online Randevu Yönetimi gibi hazır çözümleri de sunuyor.


Gelişmiş paket tercihi yapan tüm müşterilerine aynı zamanda CRM ve Çağrı Merkezi danışmanlığı vererek müşterilerinin dijitalleşmesine katkı sağlıyor. DinamikCRM, kobilerin dijital dönüşümünü kolaylaştırarak rakiplerinin önüne geçmelerine imkan tanıyor. Ayrıca 2021 yılında uluslararası pazarlarda ciddi büyüme rakamlarına ulaşmayı hedefleyen DinamikCRM, Türkiye’nin en iyi şekilde dünya pazarlarında tanıtımını yapmayı ve hizmet ihracatı anlamında ülkeye katkıda bulunmayı amaçlıyor.


DinamikCRM Bulut Yazılımı Nasıl Çalışıyor?


SaaS (hizmet olarak sunulan yazılım) tabanlı bir girişim olan DinamikCRM; bilgisayar, tablet ve akıllı telefon gibi internete bağlanabilen her cihaz aracılığı ile kullanılabiliyor. İşletmelerin iş verimliliğini artırarak günlük iş süreçlerini kolaylaştıracak tüm yönetim araçlarını içerisinde barındıran DinamikCRM, yüksek giriş maliyetleri yerine son derece ekonomik fiyatlarla, herhangi bir kurulum ücreti olmadan abonelik modeliyle hizmet alabilmeye imkan sağlıyor. Tüm işletmeler DinamikCRM platformuna internet sitesi üzerinden abone olarak sistemi hemen kullanabilmekte. DinamikCRM bulut yazılımı, tüm kullanıcılarına 14 gün boyunca ücretsiz deneme imkanı sunuyor ve işletmelere herhangi bir taahhüt altına girmeden teknolojik yatırım yapabilme olanağı tanıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here