Anka ile İŞ’te Girişim Yarışması Başvuruları Devam Ediyor!

0
12

Genç Girişim ve Yönetişim Derneği (GGYD) ve Ankara Üniversitesi Teknokent ortaklığında düzenlenen Anka ile İŞ’te Girişim yarışması için 7 Ekim tarihine kadar başvuru yapılabilecek.

Girişimcilerin alacakları bilgi ve destekler ile girişimlerini uluslararası pazarda büyütmeleri ve işbirliklerinin kurulması amaçlanan programa Türkiye’de kurulmuş, 5 yılından genç ve ilk satışını gerçekleştirmiş girişimler katılabilecektir. İki aşamalı tasarlanan bu program, online olarak gerçekleştirilecektir.

Başvuru değerlendirmeleri sonrasında Faz I aşamasına seçilen girişimlere yönelik eğitimler, atölyeler ve birebir mentörlük seansları düzenlenecektir. Faz I aşamasının son günü düzenlenecek olan “Sunum Günü”nde jüri karşısında iş fikirleri sunulacak ve başarılı görülen girişimlere aşağıdaki birinci aşama ödüllerin dağıtımı gerçekleştirilecektir.

  • Yatırımcılar ile B2B görüşme
  • Devlet teşvikleri, dış ticaret, fikri ve sınai mülkiyet hakları alanlarında profesyonel danışmanlık desteği,
  • Uluslararası patent başvurusu (PCT) desteği,
  • Ankara Üniversitesi Teknokent 1 yıl ücretsiz ofis,
  • INNOGATE Online programına katılım,
  • INNOGATE Online Connect programına katılım.

Ödül olarak belirlenen “INNOGATE Online Connect” programına katılım hakkı kazanan girişimler, online olarak gerçekleştirilecek olan Faz II programa katılarak, süreçlerine devam edeceklerdir.

Yarışma ile ilgili ayrıntılı bilgiye http://www.ankaileiste.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here