softtalks’un ilk videosu yayında

0
24

İş Bankası’nın teknoloji iştiraki Softtech, Amerika, Çin ve Almanya’da bulunan iştirakleri aracılığıyla teknolojinin dünyada ve Türkiye’de gelişmesine katkı sağlayan önemli isimlerle softtalks adını verdiği bir sohbet dizisi projesi başlatıyor ve kıtaları birbirine bağlıyor.

Dünyanın dört bir yanından, sektörün önemli lider ve isimlerini konuk alarak Know How ve Know Who’ların yanı sıra sektör sorunlarından kilometre taşlarına, yapılan yatırımlardan, başarı ve başarısızlık hikayelerine kadar her şeyin konuşulacağı sohbetlerde, alanında uzman ve sektörün önde gelen isimleri konuk olacak. softtalks, bu sohbetlerle ülkemizin teknoloji sektörüne, startup’larına ve girişimcilerine hem içerik sağlamayı hem de onları cesaretlendirmeyi hedefliyor.

softtalks’un ilk konuğu Silikon Vadisi’nin önde gelen şirketlerinden DFJ Growth’tan yatırımcı Kevin Tu.

DFJ Growth, SpaceX ve Tesla’nın yanı sıra; Twitter, Stripe ve Unity gibi diğer teknoloji devlerine yaptığı yatırımlarla biliniyor. Kevin Tu ile start-up  ekosistemi, yatırım stratejilerinin “yeni normale” nasıl adapte olduğu Maxitech CEO’su Burak Arık moderatörlüğünde değerlendirildi.

Videoyu izlemek için; https://www.youtube.com/watch?v=Q7qE1xxn8z4&t=2s

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here