Türkiye Girişimci Buluşması

0
11

Bu yıl ilk defa Konya’ da Girişimci İş Adamları Vakfı tarafından düzenlenecek Türkiye Girişimci Buluşması & Fuarı, T.C Cumhurbaşkanlığı Himayelerinde Türkiye’nin Kalkınmada Öncü Gücü “GİRİŞİMCİLİK” temasıyla, ülkemizde faaliyet yürüten alanında lider firmaları ve iş dünyasının önemli isimleri, akademisyenleri ve ülkemizin kalkınmasında öncü olan girişimcilerimizi, yatırımcılar ile bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Türkiye Girişimci Buluşması & Fuarı 2020, 300 girişimci, 100 firma ve 30.000 katılımcı ile girişimlere fayda sağlamayı ve sektörde öncü girişim sahiplerinin deneyimlerini katılımcılara aktararak yerli ve milli girişimciliği güçlendirmeyi  hedeflemekte olup, girişimcilik ekosistemine katkı sunmayı amaçlamaktadır.

Yaklaşık 300 girişimcinin katıldığı etkinlikte girişimciler 3 gün boyunca ürünlerini, hizmetlerini ve fikirlerini yatırımcı ile buluşturacak. Alanında duayen firmaların stantları, zirve programı, B2B görüşmeleri,  girişimcilik kongresi ve 8. GİV Girişimcilik Ödül töreni program kapsamında yer alacaktır.

Türkiye Girişimci Buluşması 30 Eylül – 2 Ekim 2020 tarihlerinde Konya ev sahipliğinde, Selçuklu Kongre Merkezinde 6000 m2 kapalı alanda, 300 girişimci, 100 katılımcı firma ile gerçekleştirilecektir.

Başvuru ve detaylı bilgi için:

https://www.turkiyegirisimcibulusmasi.com/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here