Profesyonel yöneticiliğin geleceği masaya yatırıldı

0
10

Apsiyon, düzenlediği online zirvede yönetim firmalarına sağladığı faydaları ve avantajları anlattı

Türkiye genelinde 760 binden fazla konuta hizmet veren Apsiyon, ilk Yönetim Profesyonelleri Zirvesi’ni online olarak gerçekleştirdi. Yönetim Profesyonelleri Zirvesi’nde profesyonel yönetim firmalarının süreçlerinin nasıl geliştirilebileceği ve bu konuda Apsiyon’un sunduğu tüm projeler Apsiyon ekibi tarafından anlatıldı. Tüm Türkiye’den profesyonel yönetim firmalarının katıldığı zirvede Apsiyon, insan kaynaklarından maliyetlerin doğru kullanımına, hayatı kolaylaştıran yeni teknolojilere kadar sağladığı faydaları profesyonel yöneticilerle paylaştı.

Apsiyon, koronavirüs döneminde kritik önemi daha da anlaşılan toplu yaşam alanları ve site yönetim sektörünün sorunlarına ışık tutmak için online Yönetim Profesyonelleri Zirvesi düzenledi. Tüm Türkiye’den yoğun bir katılımın olduğu zirvede, yönetim profesyonellerinin iş yapış şekillerinin yanı sıra koronavirüs döneminde yaşanan süreçler de masaya yatırıldı. Site sakinlerinin ve yöneticilerin hayatını kolaylaştıran iş modellerinin de tanıtıldığı zirvede, sektöre yönelik çözüm önerileri paylaşıldı ve Apsiyon’un yeni özellikleri tanıtıldı. 

Zirveyi tüm Türkiye’ye açtık

Apsiyon olarak sadece toplu yaşam alanları sakinleri ve yöneticiler için çözüm üretmediklerini söyleyen Apsiyon CEO’su Kudret TÜRK, “Apsiyon ile hayatın her anında olmaya özen gösteriyoruz. Bu yıl ilkini düzenlediğimiz zirvede, koronavirüsle birlikte önemi daha da anlaşılan profesyonel yönetimi derinlemesine irdeledik. Yöneticilerin sorunlarını ve çözüm yollarını bulmaya çalıştık. Koronavirüs sebebiyle mart ayında gerçekleştirmeyi planladığımız zirveyi sosyal izolasyonu koruma ve tüm Türkiye’ye açma amacıyla online olarak gerçekleştirdik. Yüzlerce kişinin katıldığı zirvede ayrıca geliştirdiğimiz farklı iş modellerimizi de çözüm ortaklarımıza anlattık. Zirvemizde; insan kaynaklarının, zaman ve maliyetlerin doğru kullanımını amaçladığımız iş modellerimizi çözüm ortaklarımızla paylaştık. Bunun yanı sıra teknoloji ve dijitali kullanarak yönetici ve site sakinlerine sağladığımız avantajları da aktardık” şeklinde konuştu.

 “Teknolojinin hayatı nasıl değiştirdiğini ve hızlandırdığını anlattık”

Türk,“Zirvede ayrıca, profesyonel yönetim firmalarının Apsiyon sayesinde neler kazanabileceği, yönetimlerdeki yazılım ihtiyaçları ve faydaları, mobil uygulama ile zamanın verimli kullanılması, iş birlikleri, yeni ürünler, geliştirmeler ve site sakinlerine sağlanan avantajlar gibi konu başlıklarını ele aldık. Apsiyon yazılım ve yönetim ekibimizin sunumlarıyla Apsiyon özeliklerini de anlattığımız zirvede; teknolojinin, yönetim hayatını nasıl değiştirdiğini ve hızlandırdığını paydaşlarımıza yani profesyonel yönetim firmalarına anlattık” dedi. 

 “Katma değerli iş modelleri ile yönetim firmalarına maksimum fayda sağlıyoruz”

Katma değerli iş modelleri ile yönetim firmalarına fayda sağlamak için yeni projeleri de paylaştıklarına sözlerine ekleyen Türk, şöyle devam etti, Apsiyon olarak yönetim firmalarına sunduğumuz yenilikçi ürün ve hizmet kalemleri ile birçok fayda sağlıyoruz. Bunlardan en yenisi; Yönetim Firmaları için geliştirdiğimiz Apsiyon Çözüm Ortağı Projesi. Yeni Gelir Modellerini içeren bu proje ile yeni iş birliklerine başlayacağız. Ayrıca Sigorta Platformu, Apsiyon Life, Asistan Hizmetleri, Abonelikler, Kampanyalar ve Apsiyon Market ile yönetim firmalarının, dolayısıyla da konut sakinlerinin hayatını kolaylaştırdığımızın da altını çizmek isterim. Yine bir diğer yeni proje ise; Apsiyon olarak profesyonel yönetim desteği almak isteyen apartman/site yönetimleri ile ihtiyaçlarına en uygun yönetim firmasını buluşturmaya başladık. Web sitemizde de ilgili sayfamızdan başvuru alıyoruz ve ihtiyaca en uygun yönetim firması ile müşterileri buluşturuyoruz.”https://www.apsiyon.com/size-en-uygun-profesyonel-yonetim-firmasini-bulun

“Site sakinlerine güvenli yaşan alanları sunuyoruz”

Zirvede tanıtılan kiralama modeline dayalı plaka tanıma, bariyer ve güvenlik sistemleri ile site sakinlerine daha güvenli yaşam alanları sunduklarını belirten Türk; “Apsiyon olarak sitelerin öz kaynaklarının daha etkin bir şekilde kullanımına katkı sağlıyoruz. Bu ve buna benzer iş modellerimizle site sakinlerinin ciddi oranlarda tasarruf etmelerine de yardımcı oluyoruz. Apsiyon olarak hayatı kolaylaştıran iş birliklerimize her geçen gün yenilerini eklemeye ve kullanıcılarımıza fayda sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

Termal yüz okuma sistemi tanıtıldı

Kartlı geçiş, termal yüz okuma, yüz tanıma ve plaka tanıma gibi geçiş sistemlerinin de tanıtıldığı zirvede sosyal alan rezervasyonları, iş takibi ve raporlama modelleri de yönetim profesyonellerine anlatıldı. Siteleri daha uygun maliyetlerle daha teknolojik bir hale getirmek için Apsiyon’un sunduğu birbirinden farklı online çözümlerin de masaya yatırıldığı zirvede, online sayaç okuma, mobil aidat ve kira ödeme, online market alışverişi gibi hayatı dijitalleştiren özellikler en ince detayına kadar ele alındı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here